1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за мобилни уреди

Секаков вид софтвер поврзан со мобилните уреди (aпликации, игри, итн.)

Подреди:
Наслов
Одговори ↓ Прегледи
Последно мислење
 1. angel485mk
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,646
 2. mariomako
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  12,663
 3. Демековојоној
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,788
 4. lynx
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  4,032
 5. alumen :)
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,956
 6. StOrMK
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  792
 7. Riste19
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,336
 8. ARCHER
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  4,002
 9. Dark_Crow
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,689
 10. Snow :)
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,873
 11. ivana2011
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,351
 12. lynx
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,644
 13. CHukio
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,275
 14. nikolaohrid
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,676
 15. ADNAN
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,418
 16. Rikimaru
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  379
 17. JensenInterceptor
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  703
 18. DJ_Stefan4o
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,390
 19. angel485mk
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,742
 20. NiceNaumoski
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,242
 21. prichina
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  676
 22. mac-ufs
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,201
 23. *Cryptex*
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  4,294
 24. stefan_tm
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,016
 25. acekovac
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,867

Опции за прикажување на темите

Вчитување...