1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за мобилни уреди

Секаков вид софтвер поврзан со мобилните уреди (aпликации, игри, итн.)

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. drown
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  13,600
 1. dreamer26
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  16,461
 2. mariomako
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  12,425
 3. direktor.e
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  9,261
 4. Ajredin veseloski
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  6,190
 5. Arabian
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  5,908
 6. stole
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  4,992
 7. vaskoboya
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  4,880
 8. Software
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  4,454
 9. *Cryptex*
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  4,205
 10. paraglajder
  Одговори:
  42
  Прегледи:
  4,145
 11. ARCHER
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,952
 12. lynx
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  3,948
 13. Software
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,624
 14. SuperMiki
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  3,547
 15. deki1
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,444
 16. NugetHD
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  3,403
 17. krale
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  3,298
 18. MusicFreak
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  3,206
 19. Neso
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,926
 20. alumen :)
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  2,909
 21. Zoki Manev
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,865
 22. MrIngross0
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,819
 23. Dark_Crow
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,648
 24. angel485mk
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,583
 25. Arabian
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,581

Опции за прикажување на темите

Вчитување...