1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за мобилни уреди

Секаков вид софтвер поврзан со мобилните уреди (aпликации, игри, итн.)

Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. drown
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  14,187
 1. JensenInterceptor
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  506
 2. vaskoboya
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  4,973
 3. NugetHD
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  3,547
 4. kic94
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,457
 5. kuzman0v
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,803
 6. loc geek
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,439
 7. Cevi
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  838
 8. loc geek
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  663
 9. TE-EN
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,628
 10. gOJDO
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,597
 11. D3N1EL
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,683
 12. riki_staff
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  907
 13. Snow :)
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,879
 14. DeeJay
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,467
 15. ProNoob
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,131
 16. MusicFreak
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  3,286
 17. StOrMK
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  793
 18. Демековојоној
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,790
 19. Tolkuvac
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,940
 20. dastan
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,593
 21. GWard
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  968
 22. Luxell
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,427
 23. Software
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,557
 24. Luxell
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  520
 25. alumen :)
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,786

Опции за прикажување на темите

Вчитување...