1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за мобилни уреди

Секаков вид софтвер поврзан со мобилните уреди (aпликации, игри, итн.)

Подреди:
Наслов
Одговори ↑ Прегледи
Последно мислење
 1. drown
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  14,160
 1. maci92
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  357
 2. Martin Arsov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  371
 3. ayahuasca
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  466
 4. dimsa
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,370
 5. BrankoD
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,950
 6. ViktorSakanarski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,819
 7. parabellum
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,299
 8. D3N1EL
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,683
 9. Snow :)
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  700
 10. semir
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  403
 11. Renold
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  452
 12. stefan_v
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  865
 13. Jovan.B
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  705
 14. KILIDI
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  521
 15. navigatorsk
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  834
 16. ri4i90
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  857
 17. mr.trayko
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  881
 18. tazeclence
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  793
 19. Mo3oK4e
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  851
 20. toni_zver
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  815
 21. Cevi
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  838
 22. HijackHacker
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,034
 23. goceb
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  998
 24. goblin
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  863
 25. sb_zakon
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,173

Опции за прикажување на темите

Вчитување...