1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за мобилни уреди

Секаков вид софтвер поврзан со мобилните уреди (aпликации, игри, итн.)

Подреди:
Наслов
Одговори ↓ Прегледи
Последно мислење
 1. drown
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  13,926
 1. paraglajder
  Одговори:
  42
  Прегледи:
  4,282
 2. alumen :)
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  2,959
 3. krale
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  3,362
 4. DrMTR
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  1,581
 5. skullmonkey
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  2,001
 6. NugetHD
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  3,473
 7. MusicFreak
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  3,252
 8. vaskoboya
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  4,927
 9. dreamer26
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  16,710
 10. stole
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  5,030
 11. Software
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  4,610
 12. MrIngross0
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,844
 13. D3N1EL
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,409
 14. dastan
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,561
 15. Ivanhoe
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,015
 16. loc geek
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,424
 17. Arabian
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  5,944
 18. TE-EN
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,563
 19. Dessel
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,952
 20. alumen :)
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,753
 21. SuperMiki
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  3,570
 22. Neso
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,949
 23. Joco Ilievski
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,538
 24. shitpost101
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,012
 25. echo of silence
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,087

Опции за прикажување на темите

Вчитување...