1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за мобилни уреди

Секаков вид софтвер поврзан со мобилните уреди (aпликации, игри, итн.)

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. drown
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  14,195
 1. Rikimaru
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  382
 2. NiceNaumoski
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,284
 3. bh1rk0ff
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  498
 4. damil
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,376
 5. JensenInterceptor
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  706
 6. kloki
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  623
 7. skullmonkey
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  2,090
 8. DonFrozex
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  391
 9. StOrMK
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  793
 10. Luxell
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  520
 11. Sludge.Factory
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  551
 12. Luxell
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  475
 13. shitpost101
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,050
 14. SpiritBond
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  718
 15. Enquito
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  494
 16. Avid
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  821
 17. maci92
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  358
 18. Luxell
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,177
 19. Martin Arsov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  374
 20. DrMTR
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  1,673
 21. dastan
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,064
 22. TE-EN
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,628
 23. barney
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  768
 24. ayahuasca
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  467
 25. Riste19
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,337

Опции за прикажување на темите

Вчитување...