1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за мобилни уреди

Секаков вид софтвер поврзан со мобилните уреди (aпликации, игри, итн.)

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. drown
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  13,745
 1. goran^
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,506
 2. Pauc
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,388
 3. Niki
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,559
 4. GokoMKD
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,196
 5. Stane
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,540
 6. Stanoja
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,389
 7. gunner
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,423
 8. DeeJay
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,438
 9. angjeleski
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,728
 10. pavlin
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,288
 11. petar.bt
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,707
 12. varelg
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,680
 13. graf
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,800
 14. Sampion
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,468
 15. Dark_Crow
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,664
 16. daceee90
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,191
 17. Plamen
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,405
 18. tanush
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,498
 19. sb_zakon
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,515
 20. Dr.XaYC
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,543
 21. Todor91
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,343
 22. Cornel
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,860
 23. Takitronyx
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,043
 24. direktor.e
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  9,278
 25. Ismet
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,799

Опции за прикажување на темите

Вчитување...