1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за мобилни уреди

Секаков вид софтвер поврзан со мобилните уреди (aпликации, игри, итн.)

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. drown
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  14,376
 1. kuzman0v
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,883
 2. Rikimaru
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  423
 3. NiceNaumoski
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,614
 4. mariomako
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  12,824
 5. skullmonkey
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  2,230
 6. bh1rk0ff
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  532
 7. shitpost101
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,085
 8. damil
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,511
 9. JensenInterceptor
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  743
 10. kloki
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  646
 11. Демековојоној
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,889
 12. DonFrozex
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  403
 13. Luxell
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  490
 14. StOrMK
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  832
 15. Luxell
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  541
 16. Sludge.Factory
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  575
 17. SpiritBond
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  737
 18. Enquito
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  516
 19. Avid
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  853
 20. maci92
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  375
 21. Luxell
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,218
 22. TE-EN
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,667
 23. Martin Arsov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  384
 24. DrMTR
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  1,745
 25. dastan
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,085

Опции за прикажување на темите

Вчитување...