1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Скенери и принтери

Дискусија за секаков вид на печатачи и скенери

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. andsa
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  256
 2. LuckyLuck
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  770
 3. hpetrovski
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  257
 4. Baraban
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  206
 5. gorkas
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  364
 6. TATA_MATA
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,625
 7. smole
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  10,516
 8. crcic
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  1,889
 9. Winncoot
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  712
 10. ntb91
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  5,065
 11. BEST
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  4,598
 12. gokica
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  10,087
 13. Lokvan
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  554
 14. acko panov
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,495
 15. Filip reborn
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  656
 16. Bsseleman
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  331
 17. Zimrie
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  4,108
 18. gamon
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  298
 19. tonidn
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  2,489
 20. viktorce
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  821
 21. Bojan0110
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  472
 22. M.Pix
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  476
 23. zlaki
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,002
 24. alexi
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  786
 25. Costigan_Jr
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,349

Опции за прикажување на темите

Вчитување...