1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Сигурност кај мобилни телефони

Дискутирајте за сигурноста на мобилните телефони

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. mariomako
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  4,688
 2. Aowek
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  725
 3. Avid
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  612
 4. kirev
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,244
 5. lamja
  Одговори:
  42
  Прегледи:
  6,544
 6. everest
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,420
 7. StOrMK
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,047
 8. gokica
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,411
 9. Mimi- NL
  Одговори:
  72
  Прегледи:
  13,208
 10. cedomir
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,177
 11. NERD.
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,603
 12. AfterMaxify
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  4,280
 13. Software
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  12,339
 14. Igor Aircon
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  4,301
 15. Noumenon
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  5,054
 16. CrAzY_MaN
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  17,730
 17. AMD_fan
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  10,385
 18. Password
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  9,635
 19. Vavo
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  8,088
 20. memento
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  4,506
 21. staki
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  10,412
 22. Ismet
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  9,054

Опции за прикажување на темите

Вчитување...