Програмирање на мобилни платформи

Дискусии поврзани со програмирање на Androird, iPhone, BlackBerry, Symbian... u name it!

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. aleksandar.divitarov
  Одговори:
  76
  Прегледи:
  2,306
 2. tazeclence
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,293
 3. Rikimaru
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  281
 4. NecrotoX
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,358
 5. IT Boss
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,455
 6. m3nka
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  287
 7. Trajko
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  573
 8. Miki2
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,184
 9. Katerina135
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  936
 10. Hristijan_95
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  992
 11. CHukio
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  823
 12. Hristijan_95
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,672
 13. D3N1EL
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,025
 14. Hristijan_95
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,105
 15. DF-1
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  4,683
 16. Кристијан Про
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,070
 17. CHukio
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,884
 18. mariomako
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  8,320
 19. mariomako
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  4,462
 20. Daskalo
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  3,705
 21. tinodj
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  3,921
 22. BrankoD
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,196
 23. Jovan.74
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,911
 24. CHukio
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,723
 25. NIKIHACK
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,557

Опции за прикажување на темите

Вчитување...