1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам

Доколку имате да понудите нешто за продавање, искористете ја оваа тема.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. rippermkd
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  762
 2. zipi123
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  479
 3. gocetan
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  583
 4. BorisSapphire
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  499
 5. Pane24
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  545
 6. Deksa
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,674
 7. -Ata-
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  471
 8. dangthe
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,224
 9. sostius
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  838
 10. stevo15
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  672
 11. Steff_Maja
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,068
 12. BorisSapphire
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  214
 13. Vlatzki
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  465
 14. zdravkovskii
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  313
 15. it_boy
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  718
 16. IcePick
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  721
 17. Mario.Bog
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  930
 18. 7n00dle7
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  562
 19. Bubache
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  727
 20. Vlatzki
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  258
 21. Иванчо
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,215
 22. Banjifiko
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  234
 23. skullmonkey
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  748
 24. barneymk
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  407
 25. viksa86
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,161

Опции за прикажување на темите

Вчитување...