1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам

Доколку имате да понудите нешто за продавање, искористете ја оваа тема.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Banjifiko
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  454
 2. Banjifiko
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  444
 3. Anungunrama
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  307
 4. gOJDO
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  413
 5. Gucci
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  483
 6. boksata
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  803
 7. boksata
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,195
 8. gOJDO
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  5,172
 9. DrMTR
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,922
 10. DrMTR
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  554
 11. c0mrade
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  354
 12. dreamson
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,312
 13. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  583
 14. dekomote
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  384
 15. igoooor7
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  396
 16. MartinGR1MR
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,045
 17. Gucci
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  271
 18. gOJDO
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  753
 19. StalkeR
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  727
 20. crash
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  913
 21. kristijan_m75
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  469
 22. pcdownside
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  659
 23. Rikimaru
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  515
 24. Deksa
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  4,761
 25. gOJDO
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,489

Опции за прикажување на темите

Вчитување...