1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам

Доколку имате да понудите нешто за продавање, искористете ја оваа тема.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. gamer-eddie
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  430
 2. goranzoran
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  743
 3. it_boy
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  776
 4. vlavot
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  328
 5. Costigan_Jr
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  384
 6. -Ata-
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  588
 7. viksa86
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,281
 8. it_boy
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,148
 9. gOJDO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  705
 10. Zippo
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  683
 11. Deksa
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  946
 12. aleksuperior
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  716
 13. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  496
 14. gOJDO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  946
 15. vlavot
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,878
 16. shifty
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,133
 17. dejan_str
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  718
 18. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  659
 19. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  619
 20. rippermkd
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  649
 21. zipi123
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  478
 22. gocetan
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  582
 23. BorisSapphire
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  499
 24. Pane24
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  543
 25. Deksa
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,659

Опции за прикажување на темите

Вчитување...