1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам

Доколку имате да понудите нешто за продавање, искористете ја оваа тема.

Filters:

префикс:
Проценка x
Remove All Filters:
x
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  331
 2. shooter
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,330
 3. it_boy
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,201
 4. spiritBreaker
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,689
 5. dangthe
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,281
 6. viksa86
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  504
 7. viksa86
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,323
 8. kristijan_m75
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  614
 9. it_boy
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  804
 10. Mario.Bog
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  951
 11. pavlestyle
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  426
 12. JasSum
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  365
 13. brasica
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  730
 14. CykaBlyat
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  862
 15. 7n00dle7
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  607
 16. stevo15
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  695
 17. Deksa
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,895
 18. BorisSapphire
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  222
 19. zdravkovskii
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  323
 20. Bubache
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  746
 21. Ceco
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  810
 22. edin.ademovic
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  934
 23. mihovkris
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  437
 24. Lazarko
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  968
 25. JunkieMKD
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  611

Опции за прикажување на темите

Вчитување...