1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам

Доколку имате да понудите нешто за продавање, искористете ја оваа тема.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. viksa86
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  729
 2. Vlad944
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  834
 3. Steff_Maja
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,059
 4. Costigan_Jr
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  388
 5. StalkeR
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  295
 6. gOJDO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,229
 7. Dinamit
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,437
 8. viksa86
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  453
 9. BESKO
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  838
 10. Misko6000
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  682
 11. Pane24
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  758
 12. Pane24
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  530
 13. DemoUser
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  730
 14. bicikle
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  339
 15. Banjifiko
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  176
 16. lynx
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  248
 17. Mario.Bog
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  606
 18. Kajsibebraat
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  293
 19. Dinamit
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  770
 20. CeeTour
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,219
 21. Mar tiN
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  157
 22. pavlestyle
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  410
 23. Alucard
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  226
 24. vlavot
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  513
 25. tomaso
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  831

Опции за прикажување на темите

Вчитување...