1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам

Доколку имате да понудите нешто за продавање, искористете ја оваа тема.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Transporter444
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,062
 2. Steff_Maja
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  3,485
 3. Steff_Maja
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,556
 4. gamer-eddie
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  180
 5. Spawny
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  358
 6. it_boy
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  430
 7. Astro
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  438
 8. Vlad944
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,972
 9. Vlad944
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  525
 10. gOJDO
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,012
 11. gOJDO
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  327
 12. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  380
 13. dzunko
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  302
 14. Antonio Vasilevski
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  366
 15. TIG@R
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,305
 16. tupacan
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  373
 17. alkibijad01
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  140
 18. gOJDO
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  8,850
 19. gOJDO
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  775
 20. gOJDO
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,440
 21. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  941
 22. StalkeR
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  212
 23. lynx
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  430
 24. StOrMK
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  700
 25. tomi
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  221

Опции за прикажување на темите

Вчитување...