1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам

Доколку имате да понудите нешто за продавање, искористете ја оваа тема.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. gOJDO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,126
 2. Banjifiko
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,422
 3. rippermkd
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  329
 4. Trtka
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  380
 5. Trtka
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  271
 6. Boldozer
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  334
 7. gOJDO
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  454
 8. comakot
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,032
 9. StalkeR
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  312
 10. Delicon
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  201
 11. gOJDO
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  7,902
 12. gOJDO
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,843
 13. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  429
 14. civikom
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  463
 15. Pane24
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  905
 16. HardCorec
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  767
 17. ARMac
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  618
 18. DemoUser
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,623
 19. skullmonkey
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,502
 20. deki1
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  3,100
 21. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  462
 22. bobipp
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  443
 23. gOJDO
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,939
 24. gOJDO
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,416
 25. Transporter444
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,062

Опции за прикажување на темите

Вчитување...