1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам

Доколку имате да понудите нешто за продавање, искористете ја оваа тема.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. fuzzjaw
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  661
 2. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  518
 3. lynx
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  166
 4. DeepImpact
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,305
 5. coNNectMKD
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  304
 6. borcep
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  502
 7. comakot
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  293
 8. toshex
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  182
 9. mkiptv
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,150
 10. barneymk
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  943
 11. Cape
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  357
 12. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  598
 13. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,269
 14. nikigo
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  439
 15. Luca Toni
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  704
 16. nikigo
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  440
 17. omegaRED
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,209
 18. DemoUser
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,665
 19. Mario.Bog
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,301
 20. Mario.Bog
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,291
 21. Mario.Bog
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  253
 22. Вајкинг
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  402
 23. mkiptv
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  327
 24. DeJaVu
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  854
 25. Vlad944
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,233

Опции за прикажување на темите

Вчитување...