1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам

Доколку имате да понудите нешто за продавање, искористете ја оваа тема.

Filters:

префикс:
Проценка x
Remove All Filters:
x
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. causevd
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  584
 2. Boldozer
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  167
 3. Luca Toni
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  936
 4. Zippo
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,360
 5. stranger777
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,616
 6. Zombie
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  380
 7. Martinovski
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  2,786
 8. omegaRED
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,135
 9. Rikimaru
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  914
 10. Steff_Maja
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  2,872
 11. Steff_Maja
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  747
 12. xhktw
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,012
 13. Banjifiko
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  633
 14. Banjifiko
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,096
 15. Banjifiko
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  650
 16. rippermkd
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  714
 17. FiC DoGG
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  542
 18. Gucci
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  387
 19. stefan_mkd
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  774
 20. tomaso
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  438
 21. riki_staff
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  877
 22. DarthJe5us
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,058
 23. eX3v1l
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  530
 24. mnikolce
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  724
 25. ARMac
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  430

Опции за прикажување на темите

Вчитување...