1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам

Доколку имате да понудите нешто за продавање, искористете ја оваа тема.

Filters:

префикс:
Подарувам x
Remove All Filters:
x
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. vlavot
  Одговори:
  336
  Прегледи:
  32,022
 1. Banjifiko
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  443
 2. Todor91
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  682
 3. skullmonkey
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  333
 4. Banjifiko
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  792
 5. Lazarko
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  303
 6. temelk4
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  300
 7. tupacan
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,235
 8. StalkeR
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  882
 9. coNNectMKD
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,017
 10. gocetan
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  642
 11. Vlatzki
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  502
 12. Alucard
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  259
 13. stefan
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  771
 14. smole
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  421
 15. dekomote
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  466
 16. skullmonkey
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  288
 17. mihovkris
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  390
 18. gocetan
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  328
 19. gocetan
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  408
 20. omegaRED
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  236
 21. Noumenon
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  198
 22. StalkeR
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  311
 23. gocetan
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  505
 24. Avid
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  595
 25. skullmonkey
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,357

Опции за прикажување на темите

Вчитување...