1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам

Доколку имате да понудите нешто за продавање, искористете ја оваа тема.

Подреди:
Наслов
Одговори ↓ Прегледи
Последно мислење
 1. тотето
  Одговори:
  2,581
  Прегледи:
  223,208
 2. vlavot
  Одговори:
  336
  Прегледи:
  31,967
 3. dejan_str
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,674
 4. Fatal1ty_
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  5,261
 5. tomi
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  5,023
 1. xenon
  Одговори:
  979
  Прегледи:
  78,685
 2. smole
  Одговори:
  198
  Прегледи:
  21,092
 3. gOJDO
  Одговори:
  129
  Прегледи:
  52,219
 4. Pane24
  Одговори:
  60
  Прегледи:
  25,244
 5. gOJDO
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  10,008
 6. BorisSapphire
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  8,672
 7. Dinamit
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  20,076
 8. Jokerski
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  5,783
 9. Delicon
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  2,097
 10. StefAngel
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  16,601
 11. Steff_Maja
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  5,283
 12. ImTheDude
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  5,474
 13. skopje_mkd
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  2,734
 14. Astro
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  2,219
 15. Martinovski
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  3,553
 16. DemoUser
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  6,043
 17. Војвода
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  4,852
 18. DrMTR
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  2,827
 19. Steff_Maja
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  3,304
 20. Sludge.Factory
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  2,099
 21. Psycore
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  2,702
 22. Rac58
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  1,800
 23. Martinovski
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,728
 24. CyberTm
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  4,337
 25. spiritBreaker
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,373

Опции за прикажување на темите

Вчитување...