1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам

Доколку имате да понудите нешто за продавање, искористете ја оваа тема.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. tomi
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  4,887
 2. тотето
  Одговори:
  2,472
  Прегледи:
  209,869
 3. Fatal1ty_
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  4,886
 4. vlavot
  Одговори:
  317
  Прегледи:
  29,501
 1. smole
  Одговори:
  198
  Прегледи:
  20,676
 2. cgfreak
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,407
 3. Alucard
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  4,695
 4. xenon
  Одговори:
  979
  Прегледи:
  77,467
 5. xenon
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,570
 6. gamer-eddie
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  652
 7. bogoevski
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,134
 8. AlexM
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,505
 9. gamer-eddie
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  710
 10. gamer-eddie
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,345
 11. Mao
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,420
 12. Alucard
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,883
 13. Astro
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,124
 14. Whisky Vishera
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,364
 15. dzunko
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,205
 16. JasSum
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,211
 17. xenon
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,823
 18. Astro
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  847
 19. Boldozer
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,644
 20. Ficho
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  961
 21. prichina
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  729
 22. Pulse
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,103
 23. Jokerski
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  5,501
 24. masterwu
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  898
 25. Whisky Vishera
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  725

Опции за прикажување на темите

Вчитување...