1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам

Доколку имате да понудите нешто за продавање, искористете ја оваа тема.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. tomi
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  5,024
 2. Fatal1ty_
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  5,266
 3. dejan_str
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,678
 4. vlavot
  Одговори:
  336
  Прегледи:
  32,002
 5. тотето
  Одговори:
  2,581
  Прегледи:
  223,434
 1. Dinamit
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,174
 2. DaVoRkNe
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,085
 3. HardCorec
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  840
 4. Oktar
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  632
 5. Вајкинг
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  478
 6. Martinovski
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  967
 7. PandaBomber
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  662
 8. reflexmk
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,126
 9. CyberTm
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  406
 10. wolverine
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  434
 11. vlavot
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,287
 12. Crazy
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  616
 13. Ficiani
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,854
 14. Martinovski
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  798
 15. tupacan
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  684
 16. HardCorec
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  499
 17. dzunko
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  837
 18. Martinovski
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  970
 19. Astro
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,538
 20. Вајкинг
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,601
 21. Вајкинг
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  331
 22. spiritBreaker
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  472
 23. eX3v1l
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  355
 24. dule_
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  665
 25. poljakot
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  925

Опции за прикажување на темите

Вчитување...