1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Процесори, матични плочи и меморија

Дискусии за процесори, матични плочи и мемории

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. кросворд
  Одговори:
  73
  Прегледи:
  4,309
 2. shapeless
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  771
 3. steelseries
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  777
 4. Whisky Vishera
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  898
 5. Whisky Vishera
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  875
 6. D3N1EL
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  852
 7. xenon
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,631
 8. JensenInterceptor
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  433
 9. MilanS87
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  953
 10. Martinovski
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  802
 11. Draynor
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  671
 12. maci
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  306
 13. Martinovski
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  606
 14. alekso666
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  2,125
 15. FiC DoGG
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  1,238
 16. Luca Toni
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  642
 17. Martinovski
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  399
 18. gremlin
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,323
 19. spiritBreaker
  Одговори:
  62
  Прегледи:
  2,608
 20. JensenInterceptor
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  453
 21. Fiend
  Одговори:
  58
  Прегледи:
  2,940
 22. wolverine
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,590
 23. comakot
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  451
 24. Igor97MKD
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  582
 25. JensenInterceptor
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,028

Опции за прикажување на темите

Вчитување...