1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Процесори, матични плочи и меморија

Дискусии за процесори, матични плочи и мемории

Подреди:
Наслов
Одговори ↓ Прегледи
Последно мислење
 1. tomi
  Одговори:
  2,766
  Прегледи:
  170,910
 2. gOJDO
  Одговори:
  1,488
  Прегледи:
  100,678
 3. tomi
  Одговори:
  395
  Прегледи:
  38,151
 4. SaleSk
  Одговори:
  157
  Прегледи:
  29,334
 5. dejan_str
  Одговори:
  109
  Прегледи:
  12,194
 6. gokica
  Одговори:
  101
  Прегледи:
  9,630
 7. Fatal1ty_
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  10,905
 8. xenon
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,591
 9. SaleSk
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,056
 10. Boldozer
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,755
 11. gOJDO
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,883
 1. psyside
  Одговори:
  400
  Прегледи:
  24,418
 2. gokica
  Одговори:
  356
  Прегледи:
  24,615
 3. Steff_Maja
  Одговори:
  306
  Прегледи:
  15,102
 4. PilGriM
  Одговори:
  282
  Прегледи:
  15,157
 5. dejan_str
  Одговори:
  275
  Прегледи:
  19,815
 6. Ismet
  Одговори:
  254
  Прегледи:
  27,482
 7. mztrifunovski
  Одговори:
  216
  Прегледи:
  24,912
 8. psyside
  Одговори:
  198
  Прегледи:
  23,214
 9. uwemi
  Одговори:
  186
  Прегледи:
  9,430
 10. psyside
  Одговори:
  168
  Прегледи:
  12,648
 11. psyside
  Одговори:
  164
  Прегледи:
  11,177
 12. Marchello
  Одговори:
  159
  Прегледи:
  14,203
 13. SaleSk
  Одговори:
  157
  Прегледи:
  15,556
 14. Drogba
  Одговори:
  134
  Прегледи:
  7,409
 15. Aleks88
  Одговори:
  131
  Прегледи:
  9,695
 16. AlexanderMK
  Одговори:
  127
  Прегледи:
  9,766
 17. Spamalot
  Одговори:
  126
  Прегледи:
  6,664
 18. CykaBlyat
  Одговори:
  104
  Прегледи:
  3,575
 19. DaVoRkNe
  Одговори:
  101
  Прегледи:
  4,377
 20. bogoevski
  Одговори:
  100
  Прегледи:
  5,519
 21. zorandesign
  Одговори:
  99
  Прегледи:
  7,301
 22. xenon
  Одговори:
  98
  Прегледи:
  6,047
 23. KireAMD
  Одговори:
  96
  Прегледи:
  6,099
 24. Fearless
  Одговори:
  93
  Прегледи:
  5,130
 25. zokiopp
  Одговори:
  91
  Прегледи:
  6,975

Опции за прикажување на темите

Вчитување...