1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Процесори, матични плочи и меморија

Дискусии за процесори, матични плочи и мемории

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. xenon
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,591
 2. Boldozer
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,755
 3. gOJDO
  Одговори:
  1,488
  Прегледи:
  100,678
 4. gokica
  Одговори:
  101
  Прегледи:
  9,630
 5. SaleSk
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,056
 6. gOJDO
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,883
 7. dejan_str
  Одговори:
  109
  Прегледи:
  12,194
 8. tomi
  Одговори:
  2,766
  Прегледи:
  170,910
 9. tomi
  Одговори:
  395
  Прегледи:
  38,151
 10. SaleSk
  Одговори:
  157
  Прегледи:
  29,334
 11. Fatal1ty_
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  10,905
 1. skullmonkey
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  308
 2. Mao
  Одговори:
  55
  Прегледи:
  1,638
 3. Kaurex
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  845
 4. popche
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  244
 5. Kaurex
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  135
 6. Picolo
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  1,234
 7. busav0408
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  415
 8. CykaBlyat
  Одговори:
  104
  Прегледи:
  3,575
 9. gOJDO
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,348
 10. zipi123
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  774
 11. teodor mobile
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  502
 12. CykaBlyat
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  532
 13. The Geek Boy
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  221
 14. deki1
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  574
 15. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  576
 16. Cair
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  319
 17. CykaBlyat
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  1,506
 18. D3N1EL
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  522
 19. CykaBlyat
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  1,811
 20. nikoa1809
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  161
 21. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  977
 22. CykaBlyat
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  259
 23. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  311
 24. Roxas
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,443
 25. D3N1EL
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,805

Опции за прикажување на темите

Вчитување...