1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Приватност // Анонимност // SPAM

Дискутирајте за тоа како да ја задржиме нашата приватност и анонимност, и како да се заштитиме од СПАМот

Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Ste
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  7,272
 2. Арангел
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,287
 3. reng
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,808
 4. HijackHacker
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  5,284
 5. sojic
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,825
 6. LiquidWorm
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  3,385
 7. AMD_fan
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  3,145
 8. LiquidWorm
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,821
 9. fuUuUzZzZy
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  3,214
 10. IT member
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  8,792
 11. mariomako
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,707
 12. SwIPE
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  4,981
 13. kimi makedonski
  Одговори:
  59
  Прегледи:
  11,567
 14. D
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,220
 15. SkyDriver
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  3,243
 16. angjeleski
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  4,868
 17. igorkrst
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,866
 18. tinodj
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,803
 19. Ata
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  3,863
 20. LiquidWorm
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,973
 21. Fatal1ty_
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  3,228
 22. Andrijeski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,487
 23. zdravkovskii
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  4,447
 24. Ismet
  Одговори:
  71
  Прегледи:
  13,906
 25. zoki-41
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,378

Опции за прикажување на темите

Вчитување...