1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Приватност // Анонимност // SPAM

Дискутирајте за тоа како да ја задржиме нашата приватност и анонимност, и како да се заштитиме од СПАМот

Подреди:
Наслов
Одговори ↓ Прегледи
Последно мислење
 1. Ismet
  Одговори:
  71
  Прегледи:
  14,213
 2. kimi makedonski
  Одговори:
  59
  Прегледи:
  11,773
 3. IT member
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  8,926
 4. Ste
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  7,422
 5. zdravkovskii
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  4,591
 6. SwIPE
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  5,074
 7. angjeleski
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  4,974
 8. HijackHacker
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  5,342
 9. Ata
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  3,944
 10. tinodj
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,870
 11. Fatal1ty_
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  3,268
 12. SkyDriver
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  3,316
 13. fuUuUzZzZy
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  3,259
 14. igorkrst
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,905
 15. AMD_fan
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  3,180
 16. mariomako
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,778
 17. D
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,258
 18. reng
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,851
 19. LiquidWorm
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  3,015
 20. LiquidWorm
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  3,425
 21. sojic
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,871
 22. LiquidWorm
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,860
 23. Арангел
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,329
 24. zoki-41
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,425
 25. Andrijeski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,528

Опции за прикажување на темите

Вчитување...