1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Преостанати мобилни уреди

Дискусии за разни мобилни уреди.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Aleksandar-x
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,368
 2. Stane
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,776
 3. Сомболед
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,448
 4. SIEM
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,093
 5. Miksa2007
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,103
 6. MetalGear
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,784
 7. mitash
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,728
 8. DoomiX_MDK
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,794
 9. rouged
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,747
 10. Object
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,306
 11. AMD_fan
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,174
 12. Маша
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,925
 13. Miksa2007
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,844
 14. taranenik
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,509
 15. filipvselena
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  3,006
 16. filipvselena
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,527
 17. drown
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,882
 18. Rusin
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,944

Опции за прикажување на темите

Вчитување...