1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Преостанати мобилни уреди

Дискусии за разни мобилни уреди.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. Ingyar
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  19,757
 2. alumen :)
  Одговори:
  52
  Прегледи:
  13,454
 3. prichina
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  9,860
 4. xenon
  Одговори:
  68
  Прегледи:
  9,617
 5. Heruvin
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  7,668
 6. optimus
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  6,578
 7. hebocig
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  4,529
 8. wolverine
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  4,111
 9. xenon
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  4,046
 10. GreenRoot
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,736
 11. Gaston
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  3,489
 12. Happy
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,411
 13. kumanovec
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  3,363
 14. Nakolce
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  3,254
 15. leopepe
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  3,231
 16. alumen :)
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  3,149
 17. filipvselena
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  3,007
 18. DoomiX_MDK
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,794
 19. IceX
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,764
 20. markomarko
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,681
 21. StarBuck
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,644
 22. montezuma
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,607
 23. astojkovski
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,420
 24. KalEl
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,392
 25. Aleksandar-x
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,368

Опции за прикажување на темите

Вчитување...