1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Преостанати мобилни уреди

Дискусии за разни мобилни уреди.

Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. crcic
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  939
 2. Happy
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,411
 3. xenon
  Одговори:
  68
  Прегледи:
  9,614
 4. Costigan_Jr
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  798
 5. stavrov69
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,177
 6. kraljevski
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,265
 7. crcic
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  1,746
 8. RFox
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,912
 9. markomarko
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,680
 10. GreenRoot
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,732
 11. optimus
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  6,574
 12. pinky
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  545
 13. hebocig
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  4,529
 14. StarBuck
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,644
 15. xenon
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  4,045
 16. wolverine
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  4,111
 17. alumen :)
  Одговори:
  52
  Прегледи:
  13,448
 18. Cevi
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,924
 19. Stane
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,776
 20. riki_staff
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  871
 21. kumanovec
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  3,363
 22. Decimal
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,377
 23. filipvselena
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,527
 24. Mkdsime
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  942
 25. Object
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,306

Опции за прикажување на темите

Вчитување...