1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Преостанати мобилни уреди

Дискусии за разни мобилни уреди.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Ragnar
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  666
 2. Minotaur
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  418
 3. Mkdsime
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,001
 4. crcic
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  1,795
 5. crcic
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  943
 6. riki_staff
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  903
 7. BorisSapphire
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  321
 8. pinky
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  560
 9. Gaston
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  3,498
 10. Costigan_Jr
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  801
 11. prichina
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  9,882
 12. RFox
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,915
 13. Avid
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,865
 14. prichina
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,814
 15. optimus
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  6,595
 16. stavrov69
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,180
 17. wolverine
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  4,117
 18. xenon
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  4,065
 19. xenon
  Одговори:
  68
  Прегледи:
  9,661
 20. prichina
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,834
 21. NERD.
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,725
 22. Ingyar
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  19,782
 23. GreenRoot
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,763
 24. Heruvin
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  7,690
 25. alumen :)
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  3,149

Опции за прикажување на темите

Вчитување...