1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Преостанати мобилни уреди

Дискусии за разни мобилни уреди.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. Rusin
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,944
 2. drown
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,882
 3. filipvselena
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,527
 4. filipvselena
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  3,006
 5. taranenik
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,509
 6. Miksa2007
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,844
 7. Маша
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,925
 8. AMD_fan
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,174
 9. Object
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,306
 10. rouged
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,747
 11. DoomiX_MDK
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,794
 12. mitash
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,728
 13. MetalGear
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,784
 14. Miksa2007
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,103
 15. SIEM
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,093
 16. Сомболед
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,448
 17. Stane
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,776
 18. Aleksandar-x
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,368
 19. HijackHacker
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,570
 20. kraljevski
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,265
 21. montezuma
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,607
 22. StarBuck
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,644
 23. IceX
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,762
 24. M@RKO
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,437
 25. macedonia
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,371

Опции за прикажување на темите

Вчитување...