1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Преостанати мобилни уреди

Дискусии за разни мобилни уреди.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. crcic
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  2,858
 2. prichina
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  10,316
 3. Кристијан Николовски
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  354
 4. skullmonkey
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  723
 5. The_EvilLord
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  511
 6. Ragnar
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  813
 7. Mkdsime
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,551
 8. Minotaur
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  571
 9. crcic
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,175
 10. riki_staff
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,110
 11. BorisSapphire
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  390
 12. pinky
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  669
 13. optimus
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  6,779
 14. xenon
  Одговори:
  68
  Прегледи:
  10,073
 15. Gaston
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  4,220
 16. Costigan_Jr
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  869
 17. RFox
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,032
 18. Avid
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,914
 19. prichina
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,864
 20. stavrov69
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,251
 21. wolverine
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  4,211
 22. Ingyar
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  20,327
 23. xenon
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  4,387
 24. prichina
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,891
 25. NERD.
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,782

Опции за прикажување на темите

Вчитување...