1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Преносни компјутери и таблети

Форум наменет за дискусија поврзана со преносни уреди, проблеми, препораки и дополнителна опрема

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. vlavot
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  832
 2. ivan1500
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  5,513
 3. SaleSk
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  4,060
 4. aleksuperior
  Одговори:
  195
  Прегледи:
  24,335
 5. D3N1EL
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,986
 1. kire_33
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  677
 2. krashot
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  553
 3. Трајче123
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  517
 4. мики ма бои
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  331
 5. kire_33
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  500
 6. skullmonkey
  Одговори:
  132
  Прегледи:
  4,935
 7. David Marinov
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  244
 8. Martin Arsov
  Одговори:
  98
  Прегледи:
  4,907
 9. BlueBaron
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  525
 10. vikomkd
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  789
 11. Tobey
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  800
 12. maci
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  1,599
 13. Nikioff
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  126
 14. Иванчо
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,457
 15. џонидерп
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,271
 16. NanoCell
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,365
 17. da900
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,947
 18. gocetan
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  683
 19. Avid
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  408
 20. Rac58
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  458
 21. Иванчо
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  1,330
 22. JensenInterceptor
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  2,558
 23. JensenInterceptor
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,029
 24. pipelin
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  1,667
 25. Tobey
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  920

Опции за прикажување на темите

Вчитување...