1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

PC

Тука дискутирајте за PC игрите.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Costigan_Jr
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,375
 2. FLEGMA
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,568
 3. davor_gjurcinoski
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  2,419
 4. crcic
  Одговори:
  145
  Прегледи:
  10,494
 5. Marko1213
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  468
 6. Happy
  Одговори:
  77
  Прегледи:
  9,979
 7. stefan_mkd
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,167
 8. coki83
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,117
 9. The_EvilLord
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  313
 10. The_EvilLord
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  890
 11. Happy
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  498
 12. Gjurc1n0t
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,484
 13. ShakaldS
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  488
 14. karpalak
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  340
 15. Enigma
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  909
 16. CaKi_PrO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  479
 17. Black_snake-ike
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  13,668
 18. gokica
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  445
 19. Martin Arsov
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  368
 20. Costigan_Jr
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  700
 21. StOrMK
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,458
 22. Banjifiko
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  500
 23. fuzzjaw
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,934
 24. Gaston
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  958
 25. Enigma
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  786

Опции за прикажување на темите

Вчитување...