1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Overclock & Modding

Место за сите ентузијасти и љубители на екстремни компјутери

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. psyside
  Одговори:
  651
  Прегледи:
  52,619
 2. Fatal1ty_
  Одговори:
  182
  Прегледи:
  20,562
 3. Fatal1ty_
  Одговори:
  708
  Прегледи:
  73,749
 4. Fatal1ty_
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  3,766
 5. Fatal1ty_
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,282
 1. vane44
  Одговори:
  1,877
  Прегледи:
  196,182
 2. pacerMK
  Одговори:
  42
  Прегледи:
  3,072
 3. MetalGear
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,161
 4. Mario Markovski
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  359
 5. jovannn
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  254
 6. PeGi998
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  241
 7. chedo
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  1,573
 8. bokirulz
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  2,437
 9. boksata
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,595
 10. Transporter444
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,597
 11. BorisSapphire
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  334
 12. Rikimaru
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,387
 13. Rikimaru
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  3,380
 14. Ребро
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  435
 15. Costigan_Jr
  Одговори:
  158
  Прегледи:
  15,249
 16. dekomote
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  963
 17. Martinovski
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  5,601
 18. SiPy`
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,132
 19. Costigan_Jr
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  1,830
 20. Astraion
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,012
 21. gokica
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,644
 22. Costigan_Jr
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  559
 23. Banjifiko
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  824
 24. Molec
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  672
 25. dPUNISHERb
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  548

Опции за прикажување на темите

Вчитување...