1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останато

Сите останати работи поврзани со Интернет, корисни веб линкови, веб софтвер и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. super_hacker
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,536
 2. mendi19
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  2,528
 3. sumi
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,526
 4. NatalijaNatka
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,522
 5. HijackHacker
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,480
 6. Toxic
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  2,464
 7. D
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,457
 8. lynx
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,449
 9. Todor91
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,439
 10. Commie
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,430
 11. B@N@N@M@N
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,430
 12. SaleSk
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,430
 13. Mr.Jack
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,410
 14. Aleksandar!
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,389
 15. Simon4eto.
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,378
 16. SiPy`
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  2,366
 17. stole_pesov
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,359
 18. ernesto
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,352
 19. vlatko175
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,338
 20. Freaker
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,331
 21. hmmm
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,324
 22. Fiasco
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,321
 23. peromk
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,307
 24. mariomako
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,294
 25. ajvar
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,279

Опции за прикажување на темите

Вчитување...