1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останато

Сите останати работи поврзани со Интернет, корисни веб линкови, веб софтвер и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. skullmonkey
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,155
 2. skullmonkey
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  3,235
 3. linksys
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  569
 4. Vampo
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,344
 5. m3nka
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  4,145
 6. poljakot
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,026
 7. Тони
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,492
 8. Vampo
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,438
 9. SaleSk
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,361
 10. -Ata-
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,277
 11. Toxic
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  5,823
 12. skullmonkey
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,201
 13. Borsa
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,187
 14. DragonX
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,137
 15. Fatal1ty_
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,204
 16. Costigan_Jr
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  4,435
 17. linksys
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  683
 18. alumen :)
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  3,572
 19. Miroslav Ilic
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  872
 20. linksys
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,647
 21. Alien W
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  898
 22. NecrotoX
  Одговори:
  52
  Прегледи:
  6,671
 23. FiC DoGG
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  567
 24. skullmonkey
  Одговори:
  56
  Прегледи:
  5,141
 25. xhktw
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  854

Опции за прикажување на темите

Вчитување...