1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останато

Сите останати работи поврзани со Интернет, корисни веб линкови, веб софтвер и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. Coolzrock
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,954
 2. kamikaza333
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,937
 3. super_hacker
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,907
 4. dragan-xoxo
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  2,865
 5. psyside
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2,865
 6. linksys
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,861
 7. Stane
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,849
 8. Stane
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,814
 9. Nakolce
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  2,806
 10. TATA_MATA
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,758
 11. Ruller
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,747
 12. plisner
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,740
 13. DaVoRkNe
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  2,716
 14. alokin
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,692
 15. Bondzi
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,688
 16. MIDNIGHT WALKER
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,665
 17. Јован
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  2,647
 18. DaCunha17
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,645
 19. boris.edr
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,619
 20. Niki
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,600
 21. ajvar
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,597
 22. Тони
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,574
 23. super_hacker
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,568
 24. stole_pesov
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,563
 25. tinodj
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,544

Опции за прикажување на темите

Вчитување...