1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останато

Сите останати работи поврзани со Интернет, корисни веб линкови, веб софтвер и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. xenon
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  4,703
 2. LaLi
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,682
 3. xenon
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  5,228
 4. Сине13
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,955
 5. Goran27
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,888
 6. Dingo
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,456
 7. olikomerc
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  5,754
 8. NERD.
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,878
 9. Кристијан Про
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,072
 10. Bile_14
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,496
 11. Alucard
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,177
 12. -={K-O-R-U-N}=-
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  825
 13. Goran27
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,618
 14. sechealthy
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,718
 15. Стап
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2,118
 16. Goran27
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  3,289
 17. skinny
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,581
 18. bogoevski
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,256
 19. Vampo
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,432
 20. DaCunha17
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,605
 21. Fatal1ty_
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  3,699
 22. .Fly.
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,591
 23. Nikola Sone
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,284
 24. AlexM
  Одговори:
  131
  Прегледи:
  12,158
 25. linksys
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  4,423

Опции за прикажување на темите

Вчитување...