1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останато

Сите останати работи поврзани со Интернет, корисни веб линкови, веб софтвер и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. viksa86
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,037
 2. ND_tech
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  970
 3. OldSchoolPvP
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  940
 4. draey
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  768
 5. kirev
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  5,513
 6. viksa86
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  3,807
 7. Кристијан Про
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  3,779
 8. xenon
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,012
 9. xenon
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,114
 10. Dingo
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,078
 11. pane96
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,677
 12. omegaRED
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,053
 13. Banjifiko
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,446
 14. Smoking4e
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,428
 15. Ante033
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,792
 16. bogoevski
  Одговори:
  134
  Прегледи:
  12,371
 17. Dingo
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,552
 18. xenon
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  4,694
 19. LaLi
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,682
 20. Сине13
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,947
 21. Goran27
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,883
 22. Dingo
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,454
 23. olikomerc
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  5,748
 24. NERD.
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,877
 25. linksys
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,223

Опции за прикажување на темите

Вчитување...