1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останато

Сите останати работи поврзани со Интернет, корисни веб линкови, веб софтвер и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. xhktw
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  3,681
 2. igorkrst
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  3,676
 3. dArrkii
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,669
 4. Boldozer
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  3,665
 5. pilch@rd
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  3,631
 6. FLEGMA
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  3,627
 7. super_hacker
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  3,603
 8. taranenik
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,586
 9. Alexandar
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  3,472
 10. @ILE@
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,452
 11. puler
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  3,432
 12. vik
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  3,385
 13. ivvan
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  3,380
 14. skullmonkey
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  3,341
 15. Goran27
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  3,327
 16. Andrej
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,288
 17. SimeonS
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  3,263
 18. ''TcM>>
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  3,250
 19. Coolzrock
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  3,211
 20. Fiasco
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  3,190
 21. stefan_tm
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  3,167
 22. Enigma
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  3,110
 23. Stane
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  3,107
 24. RoyalGuard
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  3,040
 25. DynamicMK
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,958

Опции за прикажување на темите

Вчитување...