1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останато

Сите останати работи поврзани со Интернет, корисни веб линкови, веб софтвер и слично.

Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. eminem
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  861
 2. super_hacker
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,545
 3. psyside
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2,826
 4. B@N@N@M@N
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,250
 5. Chris
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,139
 6. Жаревски
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  255
 7. kloki
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  311
 8. the Joker
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  5,166
 9. stejcho
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  436
 10. Dingo
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  581
 11. SaleSk
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,388
 12. stevo15
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  966
 13. ajvar
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,450
 14. Luxell
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  914
 15. macedonia
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  961
 16. kloki
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  231
 17. boris.edr
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,826
 18. Luxell
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  648
 19. D3N1EL
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  637
 20. /BRAINIAC\
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,795
 21. DAckO^^
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  945
 22. edidenis
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  726
 23. Blagojce
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,516
 24. free MAN
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  870
 25. ajvar
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  790

Опции за прикажување на темите

Вчитување...