1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останато

Сите останати работи поврзани со Интернет, корисни веб линкови, веб софтвер и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Кристијан Про
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,212
 2. eX3v1l
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  3,953
 3. viksa86
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,016
 4. himmmm
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,451
 5. ND_tech
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  951
 6. OldSchoolPvP
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  923
 7. draey
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  754
 8. viksa86
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  3,735
 9. xenon
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,100
 10. xenon
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,989
 11. Кристијан Про
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  3,736
 12. kirev
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  5,825
 13. pane96
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,653
 14. FLEGMA
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  3,546
 15. omegaRED
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,033
 16. Banjifiko
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,426
 17. Dingo
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,050
 18. Smoking4e
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,414
 19. Ante033
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,771
 20. Dingo
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,535
 21. kirev
  Одговори:
  68
  Прегледи:
  11,440
 22. kirev
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  5,450
 23. xenon
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  4,631
 24. LaLi
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,669
 25. xenon
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  5,156

Опции за прикажување на темите

Вчитување...