1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останато

Сите останати работи поврзани со Интернет, корисни веб линкови, веб софтвер и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Кристијан Про
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,131
 2. Dingo
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  956
 3. FLEGMA
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  3,387
 4. Cika
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,038
 5. Fatal1ty_
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  652
 6. Gustaf
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  746
 7. Кристијан Про
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  573
 8. Costigan_Jr
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  4,045
 9. Lalevskog
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,160
 10. viksa86
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  915
 11. himmmm
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,231
 12. ND_tech
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  885
 13. OldSchoolPvP
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  839
 14. draey
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  700
 15. kirev
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  5,190
 16. viksa86
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  3,451
 17. Кристијан Про
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  3,465
 18. xenon
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,886
 19. xenon
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,036
 20. Dingo
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,956
 21. pane96
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,563
 22. omegaRED
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,935
 23. Banjifiko
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,353
 24. Smoking4e
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,343
 25. Ante033
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,675

Опции за прикажување на темите

Вчитување...