1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останато

Сите останати работи поврзани со Интернет, корисни веб линкови, веб софтвер и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. toten-design
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4,484
 2. linksys
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  4,463
 3. Nadja
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  4,443
 4. Stane
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  4,400
 5. hobi_money
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  4,363
 6. HijackHacker
  Одговори:
  54
  Прегледи:
  4,323
 7. trajcenightmare
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  4,278
 8. m3nka
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  4,256
 9. NatalijaNatka
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  4,222
 10. eminem
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  4,184
 11. NERD.
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  4,095
 12. eX3v1l
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  4,025
 13. добрилка
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  4,000
 14. demon de vil
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  3,970
 15. D
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  3,887
 16. viksa86
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  3,875
 17. Joco Ilievski
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  3,856
 18. HyBRiD_HeLL
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  3,822
 19. Кристијан Про
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  3,817
 20. MetalGear
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  3,790
 21. alumen :)
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  3,772
 22. Fatal1ty_
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  3,757
 23. aloxa
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  3,698
 24. sumi
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  3,685
 25. super_hacker
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  3,683

Опции за прикажување на темите

Вчитување...