1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останато

Сите останати работи поврзани со Интернет, корисни веб линкови, веб софтвер и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Krk198
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  917
 2. Dingo
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,101
 3. kic10
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,572
 4. NatalijaNatka
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,409
 5. Pece Elektronika
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,544
 6. toshex
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,864
 7. xhktw
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  3,463
 8. Dingo
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  991
 9. toshex
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,206
 10. Umren
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,936
 11. DejV'
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,584
 12. draey
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  782
 13. emet_
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  916
 14. vangelis
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,331
 15. dreamson
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,146
 16. stevo15
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  954
 17. AndrejFerdzo
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  788
 18. Heruvin
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,355
 19. Dingo
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  902
 20. Dingo
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,064
 21. Cika
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,147
 22. Fatal1ty_
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  714
 23. Gustaf
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  816
 24. Кристијан Про
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  647
 25. Lalevskog
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,240

Опции за прикажување на темите

Вчитување...