1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Останато

Сите останати работи поврзани со Интернет, корисни веб линкови, веб софтвер и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. trajcenightmare
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  4,090
 2. DynamicMK
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,910
 3. Stane
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,624
 4. GokoMKD
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,129
 5. Stane
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,256
 6. darkwarrior
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,395
 7. Master4e
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,686
 8. Simon4eto.
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,274
 9. DoomiX_MDK
  Одговори:
  57
  Прегледи:
  7,387
 10. vlatkorun
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,333
 11. D
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  956
 12. milevskiz
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,682
 13. loris
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,537
 14. Mason
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,399
 15. Niki
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,556
 16. Freaker
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,247
 17. DimitarMK
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,254
 18. CyberSpic
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  4,452
 19. HyBRiD_HeLL
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  3,660
 20. Игорче
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,952
 21. Andrej
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,207
 22. CyberLord
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,039
 23. LiquidWorm
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,710
 24. kapkavino
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,025
 25. Angel
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  9,404

Опции за прикажување на темите

Вчитување...